Aktualności

Stoisko edukacyjne na XI Wiosennych Targach Ogrodniczych w Starym Polu

Wiosną, w dniach 23-24 kwietnia, znowu mogliśmy spotkać się z mieszkańcami województwa pomorskiego na dużej imprezie targowej organizowanej przez PODR w Starym Polu.

Czytaj więcej
Marcowe szkolenia „Ochrona różnorodności biologicznej na terenach rolniczych i instrumenty wsparcia”

Pod koniec marca, w dwóch terminach 28-29.03 oraz 29-30.03 odbyły się szkolenia w Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego dla osób mających największy wpływ na bioróżnorodność obszarów rolniczych. Uczestnikami byli doradcy rolniczy, rolnicy, przedstawiciele instytucji samorządowych oraz organizacji pozarządowych z terenu województwa pomorskiego.

Czytaj więcej
Zaproszenie na szkolenie "Ochrona różnorodności biologicznej na terenach rolniczych i instrumenty wsparcia"

Fundacja Ziemia i Ludzie oraz Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu serdecznie zapraszają do udziału w bezpłatnym, dwudniowym szkoleniu doradców rolniczych, rolników, uczniów i nauczycieli szkół rolniczych, urzędników JST.

Czytaj więcej
Terminarz targów rolniczych PODR 2022

Zapraszamy do zapoznania się z terminami targów rolniczych Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w 2022 roku.

Czytaj więcej
Kampania „Bądź na pTAK!” – niezwykłe źródło wiedzy od 2009 roku!

Ogólnopolska Społeczna Kampania Wiedzy i Edukacji Przyrodniczej, prowadzona przez stowarzyszenie Ptaki Polskie, stworzyło przyjazną i w pełni wiarygodną bazę danych i źródło informacji w dziedzinie ochrony przyrody/bioróżnorodności w formie Portalu pTAK!: www.jestemnapTAK.pl

Czytaj więcej
Fundacja Wspomagania Wsi: edukacja o bioróżnorodności.

Obok wspomagania rozwoju społecznego i kulturalnego oraz rozwoju oświaty wśród mieszkańców wsi, jednym z celów statutowych Fundacji jest ochrona środowiska naturalnego.

Czytaj więcej